PRZYJĘCIA OKOLICZNOŚCIOWE I KONFERENCJE

Nasza restauracja to idealne miejsce do zorganizowania wszelkich przyjęć okolicznościowych, uroczystych obiadów oraz konferencji. Do Państwa dyspozycji mamy sześć sal, w których mogą Państwo zorganizować zarówno spotkania rodzinne jak i biznesowe. Każda z tych sali jest wyjątkowa i ma swój niepowtarzalny klimat. Zapewniamy piękny wystrój, wygodne fotele oraz zawsze świeże kompozycje kwiatowe. Nasza miła i profesjonalna załoga zapewni wyśmienite dania oraz najwyższą jakość obsługi. Menu ustalamy z gośćmi indywidualnie, tak aby wyjść na przeciw ich wszystkim oczekiwaniom.
Zachęcamy do oglądania wszystkich sal na żywo.

Istnieje możliwość wynajmu sal pod sesje fotograficzne

W sprawie rezerwacji na wszelkie pytania odpowie manager restauracji – tel. 887 817 000, restauracja@casablanca.olsztyn.pl

 

KOMINKOWa

Sercem Willi Casablanca jest Sala Kominkowa. To główne wejście do wszystkich Sal oraz wyjście na taras. Zabytkowy kominek, oryginalne witraże, drewniane schody nadają duszę temu miejscu.


kominek2       kominek

 

Sala Parkowa od 20 do 50 osób

Największa sala w Willi. Wykończona stylowo, z zachowanymi zabytkowymi lustrami, pięknymi żyrandolami, bezpośrednio sąsiadująca z salą kominkową. Widok na park podzamcze podkreśla niezwykłość Sali. Drewniane ściany i kasetony nadają temu miejscu prawdziwie zabytkowy i przyjazny klimat.

sala parkowa2

 

 sala parkowa

 

Sala Majorowej od 14 do 28 osób

Najjaśniejsza Sala w Willi. Zabytkowe freski oraz żywy obraz pomidorów nadają jej przyjemnego, spokojnego charakteru.

 sala majorowej

sala majorowej2

 

Sala Zamkowa do 16 osób

Sala z widokiem na zamek, park podzamcze i rzekę Łynę. Najmniejsza sala w Willi z niepowtarzalnym klimatem łączącym nowoczesny delikatny wystrój z pięknym widokiem.

Idealna również na mniejsze spotkania biznesowe oraz szkolenia.

Rezerwacja dla 8 osóbsala zamkowa

sala zamkowa 2

Spotkanie biznesowe 
sala zamkowa1

 

Gabinet Zamkowy od 20 do 40 osób

Sala na pierwszym piętrze Willi. Niezwykłym atutem tej Sali są jej dwa tarasy – z widokiem na Zamek oraz z widokiem na Park Podzamcze. Przeznaczona na rezerwacje do 40 osób w ustawieniu kolacyjnym oraz do 50 konferencyjno-szkoleniowym. Wyposażona w rzutnik, ekran.

gabinet zamkowy


gabinet zamkowy2